Бурштин, янтарні бусиКому продати бурштин в Україні – така буде тема нашої нової публікації. Останнім часом все частіше з’являється інформація, що ціна бурштину висока, а продати бурштинові буси старовинного вигляду можна взагалі за десятки тисяч гривень. Сьогодні ми розповімо, як правильно оцінити бурштин та якомога вигідніше продати янтар в Україні. Перш за все, рекомендуємо скористатися можливістю безкоштовно оцінити янтар по фотографії. За цим посиланням ви можете завантажити зображення на сайт та отримати відповідь наших експертів на питання скільки коштує янтар (бурштин)?

Бурштин ціна та характеристики

Чому на бурштин ціна така висока? Легендарний коштовний мінерал має не тільки гарний зовнішній вигляд, але й цілющі властивості. Справжній «горілий камінь», як його ще називають, зустрічається лише на узбережжі Балтійського моря та в українському Поліссі. Походження цього мінералу науковці пояснюють наступними подіями: мільйони років тому на цих територіях були хвойні ліси, смола яких згодом перетворилася на янтар під впливом високого тиску, води та інших факторів.

Продати бурштин дорого можна хоча б тому, що янтарні прикраси цінуються вже багато століть. Ще племена епохи енеоліту виготовлювали ювелірні вироби з цього мінералу.

Янтарні буси ціна продати

На янтарні буси ціна суттєво зросла у сучасних реаліях. Продати янтарні буси, намиста, браслети можна за десятки тисяч гривень сьогодні. Відрізнити підробку від оригіналу вам допоможуть експерти компанії «Антикінфо». Янтар досить легко провірити вдома: справжній мінерал тоне у прісній воді, та спливає на поверхню у солоній.

Особливо цінується королівський янтар, продати який можна за чималі гроші. Цей різновид має лише балтійське походження, та добувається біля міста Калінінграда. На королівський янтар ціна дуже висока, тому що його кількість не перевищує 1-2 % серед всіх зразків у світі.

Кому продати бурштин в Україні

Якщо ви бажаєте продати бурштин в Україні (Київ, Рівне, Тернопіль, Львів та інші міста), звертайтеся до нашого сервісу. Фахівці допоможуть визначити оціночну вартість бурштину, та знайти платоспроможного покупця. Серед наших клієнтів забезпечені колекціонери та ювеліри, що запропонують вам найвигіднішу суму. Допоможемо продати янтарні буси, намисто, кульки та інші вироби.