Картина народного художника УкраїниЗавдяки наполегливій праці талановитих живописців України, сьогодні їх роботи високо ціняться серед антикварів та колекціонерів. Ми маємо дуже багато відомих народних художників, що походять з Української РСР, де вони навчалися творили та отримали новий титул вже у період Незалежності. Нагадуємо, ща завдяки нашому сайту ви можете дуже легко оцінити й продати картину народного художника в Києві, Харкові, Одесі та інших містах нашої держави. Для отримання безкоштовних консультацій треба лише написати в один з діючих розділів:

Цінні картини народних художників України

Фахівці та арт-дилери стверджують, що продати картину народного художника України сучасним колекціонерам реально за великі гроші. Тому, якщо ви маєте роботи в себе, бажаєте виставити їх на продаж, звертайтеся до нас. Експерти «Антикінфо» допоможуть вам за символічну комісію.

Народний художник УкраїниСпершу потрібно розібратися, яких саме митців шанували титулом народного художника України, продати картину якого ви можете. Це почесне звання надавалося ще з часів Української РСР з 1934 року. Але сьогодні ми торкнемося лише народних художників сучасної України. Нині цю нагороду надає голова держави діячам живопису, графіки та іншіх видів декоративного мистецтва за самовіддану працю над високохудожніми творами, що мають широкий резонанс національного та світового масштабу.

Оцінити картину народного художника України зазвичай може лише експерт, тому ми пропонуємо свої послуги, консультації безкоштовні. Не дивлячись на відносно невеликий рік таких робіт, вони вже мають статус антикваріату, особливо ті, що були написані більше п’ятдесяти років тому. Далеко не всі твори живописців оцінюються в тисячі доларів на аукціонах, але більшість є дуже цікавими для певних любителів мистецтв, а також для галерей та експозицій, де їх демонструють широкій аудиторії. Швидко продати картину народного художника України ви можете за допомогою нашого сайту.

Картини яких художників ціняться у колекціонерів

Сьогодні мі наведемо список найбільш відомих народних художників Західної України, картини яких можна продати за непогані гроші.

Продати картину народного художника Андрущенко Микола Дмитрович, Львів

Продати картину народного художника Байдуков Олександр Васильович, Луцьк – відомий дуже живописними пейзажами, автор більш ніж тисячі робіт.

Продати картину народного художника Білас Михайло Якимович, Львівська область – відомий гобеленами, також модельєр.

Продати картину народного художника Бокотей Андрій Андрійович, Львів

Продати картину народного художника Габда Василь Георгійович, Ужгород

Продати картину народної художниці Галькун Тетяна Дмитрівна, Луцьк

Продати картину народного художника Герц Юрій Дмитрович, Ужгород

Продати картину народного художника Гінзбург Віталій Аркадійович, Львів – багато зображав скло в різних інтерпретаціях. Відомі роботи «Скоморохи», «Скло», «Джерело», «Спрага» та інші.

Продати картину народного художника Демцю Михайло Іванович, Львів – пост імпресіоніст, писав дуже яскраві та позитивні картини. Учасник фестивалів та виставок живопису сучасної України.

Продати картину народного художника Довбошинський Данило Данилович, Львів

Продати картину народного художника Кецало Зеновій Євстахович, Львів

Продати картину народного художника Контратович Ернест Рудольфович, Ужгород

Продати картину народного художника Максименко Микола Антонович, Житомир

Продати картину народного художника Медвідь Любомир Мирославович, Львів

Продати картину народного художника Минько Олег Терентійович, Львів – майстер абстракції, реалізму та експресіонізму. Вважається одним з найкращих художників України.

Продати картину народного художника Мічка Золтан Федорович, Мукачеве

Продати картину народного художника Откович Мирослав Петрович, Львів

Продати картину народного художника Патик Володимир Йосипович, Львів

Продати картину народного художника Скаканді Василь Юлійович, Ужгород

Продати картину народного художника Холоменюк Іван Олександрович, Чернівці – найвідоміший портретист Буковини. Цікаві роботи: «Тарас Шевченко на етапі», «Опришки», «Лісоруби» та інші.

Продати картину народного художника Шулудько Леонід Миколайович, Житомир

Продати картину народного художника Шутєв Іван Михайлович, Ужгород

Картина народного художника УкраїниНе варто також забувати про роботи Сергія Григор’єва, Андрія Коцки, Сергія Шишко та Миколи Глущенко. Якщо вам попадеться картина одного з наведених митців – звертайтеся до нас. Допоможемо справедливо оцінити картину народного художника України.

Кому продати картину народного художника Київ, Харків, Одеса

Наша компанія працює по всій території України. Тому ми допомагаємо клієнтам в різних містах щодо питань колекціонування антикваріату, оцінки рідких шедеврів, та вигідної реалізації. Дзвоніть нам, допоможемо вигідно продати картину народного художника (Київ, Харків, Одеса, Львів, Східна та Західна Україна).

Також звертайтеся з предметами з інших категорій колекціонування: оцінити орден, медаль, нагороду Радянського Союзу, Російської Імперії, продати старовинні ікони, образи святих, хрести, оцінити та продати давні книжки, церковні атрибути, антикваріат в Україні.