продати картину в Києві

Тема сьогоднішньої нашої статті – живопис, антикварні картини, малюнки та гравюри. Дуже часто серед старих речей знаходяться твори мистецтва, їх незаслуговано викидають або просто здають в скупку. Насправді, продати картину в Києві в 2019 році можна за велику суму грошей, особливо старовинні роботи художників 19 століття і раніше. Але цінуються навіть «немодні» сьогодні картини в стилі соцреалізму. Так, продати картину радянського художника часом вдається за десятки тисяч гривень, адже цінителі живопису XX століття платять дуже добре.

Як оцінити і продати картину

Раз вже ми торкнулися потенційну можливість продати картину в Києві, вам буде цікаво, які ще параметри впливають на ціноутворення в цій сфері. Однозначної відповіді в даній категорії немає. Як правило, старовинні предмети дорожчають з віком і мають ціну, назад пропорційну тиражу. Тобто рідкісний предмет варто завжди дорожче масового серійного, будь то годинник, ордена, медалі, монети і так далі. А у випадку з картинами кожен предмет єдиний в своєму роді (що не виключає підробок на ринку). Так ось оцінюється не тільки старовина, але і складність репродукції, художня ідея і її реалізація. Іноді, абстрактні абсолютно примітивні картини продати вдається за шалені гроші (часом мільйони доларів), але це швидше виняток ніж правило. Щоб не заплутатися в нюансах оцінки картин – звертайтеся в «Антікінфо» за консультацією. До речі, полотно повинно бути в хорошому стані. Пошкоджені твори мистецтва купують, тільки якщо автор дуже іменитий і річ вкрай старовинна або ценная.

Кому саме продати картину в Києві

Столичний бомонд і аристократи, здавалося б, збирають живопис, але продати картину в Києві дорого не так легко, як здається. Насправді, потрібно знайти довіреного експерта або платоспроможного колекціонера, готового віддавати свої гроші. Точно встановити справжність, вартість і продати живопис в Україні вам допоможе «Антікінфо» – команда експертів і антикварів з відмінною репутацією і досвідом. Ми купуємо антикваріат в приватну колекцію і під замовлення, тому завжди знаємо, що цінується, а що не представляє інтересу. Телефонуйте або заповнюйте анкету на сайті.