Кому продати радянські медалі в Києві

Продати радянські медалі в Києві можна за великі гроші, в чому ви особисто переконаєтеся, зателефонувавши нам або надіславши фотографію наявної нагороди. Взагалі, медалі та ордени – знаки бойових заслуг. Такі нагороди завжди мали історичне значення і пам’ятну цінність для власників. Але з плином років сформувалася і колекційна цінність. Предмети старовинні, раритетні, деякі – взагалі унікальні, що збереглися в однині. Відповідно, колекціонери збирають такі штучки і купують самі рідкісні за будь-яку суму грошей!

Оцінка медалей в Києві

Щоб радянські медалі в Києві, знадобиться зробити експертну оцінку. Інакше ви не зможете зрозуміти грошову вартість предмета. А реальні ціни на медалі СРСР можуть коливатися в діапазоні від 100 гривень до 100 тисяч! Так що не ризикуйте продешевити, звертайтеся до професіоналів «Антікінфо».

Ми робимо оцінку медалей і орденів по фотографії, за типом і назвою, станом і рівнем збереженості, варіантом виконання, присутністю супровідних документів (посвідчень і орденських книжок), обробкою дорогоцінними металами і камінням. На радянські медалі ціни змінюються в залежності від ситуації на ринку і аукціонах, але ви завжди можете дорого продати медаль СРСР за допомогою нашої компанії.

Скупка радянських медалей

Якщо ви твердо вирішили продати радянські медалі у Києві або іншому місті на території України, то оптимальний варіант – оцінка і скупка нагород на сайті «Антікінфо». За фотографією в телефонному режимі оцінимо медалі СРСР, ордени, знаки та інші нагороди. Приїдемо до вас на зустріч, щоб виплатити повну оціночну вартість на руки або на вашу банківську картку.

Найвигідніші товари в цій сфері – рідкісні медалі і ордени Другої Світової Війни, особливо морської тематики. Так, можна оцінити по фотографії і дорого продати медаль Нахімова, Ушакова, Партизану Вітчизняної війни, за взяття, звільнення, за оборону і багато інших.

Також діє скупка антикваріату за найкращими цінами в Україні: картини, ікони, монети з золота та срібла, жетони, знаки та інші колекційні речі.