Нагороди СРСР продати в Києві, Одесі, Харкові

Громадяни, які бажають продати нагороди СРСР в Києві, Харкові, Одесі за максимальною ціною, нерідко витрачають багато часу на пошук зацікавлених клієнтів. На сьогоднішній день абсолютно немає необхідності шукати покупця, якщо ви початківець у цій справі. Досить звернутися в компанію «Антікінфо». Тут ви зможете оцінити ордени й медалі, а також швидко продати радянські нагороди, не чекаючи поки хтось відгукнеться на ваше оголошення по найкращій вартості.

Оцінка нагород СРСР

Ви можете безкоштовно отримати консультацію, завантаживши фото в розділ оцінка антикваріату. Дізнатися ціну орденів, медалей, знаків і нагородних документів вам допоможуть експерти компанії з багаторічним досвідом. Зверніть увагу, що точна оцінка нагород онлайн залежить від якості фотографій, які ви надішлете. У деяких випадках потрібен особистий огляд фахівця при зустрічі, про що ви зможете домовитися індивідуально.

Які нагороди СРСР цінуються у колекціонерів

Хотілося б коротко перерахувати нагороди СРСР, продати які ви можете колекціонерам на прибуткових умовах. За часів радянської влади були введені численні нагороди, спочатку для нагородження революціонерів, потім для заохочення відмінників праці, а пізніше і за перемоги на фронтах битв Великої Вітчизняної. До слова, найстаріші нагороди збереглися в невеликій кількості і цінуються набагато вище інших. У той же час, рідкісні ордени Другої Вітчизняної продати вдається за величезні гроші через їх обмежений тираж.

Більшість радянських нагород були скасовані з розпадом СРСР і замінені аналогами або зовсім новими різновидами. Це підігріло цікавість колекціонерів фалеристики, а ціни радянських нагород істотно зросли. У наші дні ви можете вигідно продати нагороди СРСР наступних видів:

  • Продати орден Суворова, Кутузова, Богдана Хмельницького, Олександра Невського, Червоної Зірки та інші;
  • Продати ордена Трудової слави, Дружби народів, Трудового Червоного прапора, продати орден Жовтневої Революції і інші небойові нагороди;
  • Продати медаль Нахімова, Ушакова, продати медаль За відвагу, За бойові заслуги, За перемогу над Японією, За перемогу над Німеччиною, За доблесну працю у Великій Вітчизняній війні, продати медаль Партизану Вітчизняної війни, вручається за подвиги на полі бою солдатам;
  • Продати медалі СРСР За відвагу на пожежі, За порятунок потопаючих і інші нагороди, які призначалися громадянам за проявлені особисті якості в різних небойових ситуаціях;
  • Продати медалі СРСР За трудову доблесть, Ветеран праці, За відновлення вугільних шахт Донбасу, За освоєння цілинних земель та інші, що стосуються розвитку промислового комплексу, сільськогосподарської сфери, будівництво значущих об’єктів.

Кому продати нагороди СРСР в Україні

Отже, якщо ви вирішили продати нагороди СРСР в Києві, Харкові, Одесі, то найкращим варіантом буде звернутися за допомогою в компанію «Антікінфо». Ми гарантуємо чесну оцінку, своєчасну оплату готівкою, ніяких ризиків для вас і повну конфіденційність.