Оцінка старих ікон Володимир-Волинський, продати ікону у Луцьку, Львові, ГородкуОцінка старих ікон у містах Волинської та Львівскої областей здійснюється на веб-сайті «Антікінфо». Тут працюють експерти, які допоможуть вам не тільки оцінити, але і дорого продати ікону у Луцьку, Львові, Городку, Володимир-Волинському та інших містах Західної України. Якщо ви потрапили на цю сторінку не випадково, то напевно вже знаєте, як високі ціни на старі ікони до XX сторіччя, наприкінці якого відродився інтерес до дореволюційної іконопису, як до культурної і духовної цінності. З’явилися колекціонери, а вартість антикварних ікон в грошах багаторазово зросла. Зрештою, сформувався цілий ринок з багатомільйонними оборотами. І якщо ви власник або спадкоємець старовинної непримітної іконки – рекомендуємо звернутися до нас в компанію експертів, щоб точно оцінити ікону в Хмельницькому або іншому місті, де б ви не знаходилися.

Оцінка старих ікон по фотографії

Оцінка ікон у Володимир-Волинському, Львові, Луцьку та інших населених пунктах базується на встановленні параметрів предмета, аналізі зовнішнього вигляду і стану. Старовинна ікона – це перш за все антикваріат. Тому значиму роль грає дата створення даного конкретного екземпляра. З’ясовується експертами за різними ознаками, аж до встановлення авторства і точної дати. Звичайно ікона повинна бути справжньою. Рідкісні сюжети можуть коштувати дорожче «масових», проте це не завжди так. Важливим залишається якість виконання іконописцем художньої роботи, а також використані матеріали. Оцінка старих ікон буде дорожче, якщо присутній срібний вінець, оклад та інші атрибути.

Скупка ікон у Львові, Луцьку, Городку

Збирачам, захопленим старовинним релігійним живописом, можна дорого продати ікону в Луцьку, Львові, Городку, Володимир-Волинському. Оцінка старих ікон – це початок процесу. Тому що зв’язатися з заможним колекціонером непросто. Багато з них живуть в Києві або за кордоном. Очевидно вам знадобиться команда досвідчених фахівців у цій сфері – компанія «Антікінфо». Скупка і оцінка старих ікон у Володимир-Волинському й по всій Україні за допомогою нашої фірми відбувається набагато простіше, швидше і головне – вигідніше! Платимо одразу на картку або готівкою, дзвоніть та пишіть нам!