Оцінити, продати нагороди Вінниця, ХмельницькийСучасним колекціонерам ви можете вигідно продати нагороди у Вінниці, Хмельницькому та інших містах України. У цьому допоможе компанія «Антикінфо». На нашому сайті ви також можете безкоштовно оцінити нагороди по фото онлайн. Достатньо кількох фотографій, які потрібно завантажити через форму на сайті. Після цього наші представники зв’яжуться з вами для обговорення оціночної вартості нагород.

Оцінити, продати старовинні ордени Вінниця, Хмельницький

За допомогою нашого сайту ви можете оцінити, продати старовинні ордени царської Росії від XVII сторіччя до 1917 року, а також радянські ордени часів Великої Вітчизняної війни.

Найдавніші та коштовні ордени заснував Петро Перший. Спочатку було створено орден Олександра Невського, подати який можна сьогодні за великі гроші. То була найвища нагорода для офіцерських чинів за великі військові досягнення. Ще раніше царем було введено орден Апостола Андрія Першозваного для нагородження героїв імперського війська.

Наступна царська нагорода, продати яку ви зможете, – орден Св. Катерини, заснований у 1713 році Петром Першим. Нагороджена була тільки його жінка імператриця Катерина. Інші особи були приставлені до цієї нагороди лише після смерті монарха.

У шістдесятих роках 18 сторіччя Катерина Друга засновала інший дореволюційний орден, продати який сьогодні можна за чималу суму. Мова йде про відомий орден Св. Георгія Победоносця, який навіть сьогодні вважається високою військовою нагородою для високих чиновників та командувачів.

Оцінити, продати медаль у Вінниці, Хмельницькому

Окремої згадки заслуговують стародавні медалі, продати які також можна за гроші. Якщо ви знайшли подібний предмет, то звертайтеся до компанії «Антикінфо». Наші фахівці допоможуть оцінити, продати нагороди у Вінниці, Хмельницькому та інших містах України. Звертайтеся до розділу продати антикваріат.

Радянська епоха була насиченою історичними подіями. Починаючи з двадцятих років були створені нагороди за різні досягнення, відмінності у військовій службі, громадську діяльність, після військове відновлення промислових та господарських об’єктів. Пройшли десятиріччя, оригінальні медалі СРСР стали предметом колекціонування. У наші часи ви можете вигідно продати радянські медалі Великої Вітчизняної війни, за Взяття Берліна, за звільнення Будапешта, за Відновлення шахт Донбасу та інші нагороди.