Оцінити, продати срібний портсигар Львів, Тернопіль, ХмельницькийСьогодні ми розповімо, як оцінити, продати срібний портсигар у Львові, Тернополі, Хмельницькому та інших містах України.
Антикварні предмети, що пройшли крізь часи, стають особливими. Тому їх так цінять та збирають колекціонери. Яскравим прикладом є старовинний портсигар, продати який цілком реально антикварам за чималі гроші. Якщо ви володар антикварного портсигару, наша компанія допоможе вам у наступних питаннях:

Оцінити старовинний портсигар Львів, Тернопіль, Хмельницький

Продати старовинний портсигар Львів, Тернопіль, Хмельницький

Оцінка старовинних портсигарів

Старовинні портсигари – це еталон геніальної простоти. Конструкція для зберігання сигар, цигарок та інших тютюнових виробів не змінювалась протягом сторічь. Але зовнішній декор та матеріали для виготовлення дивують своїм різноманіттям та красою. Продати старовинний портсигар у Львові, Тернополі, Хмельницькому допоможуть наші експерти.

Портсигари минулих століть спочатку були коштовними та елітними: паління тютюну у ранній період було популярне серед знатних та заможних класів суспільства. Очевидно, такий аксесуар став засобом демонстрації свого матеріального стану. Срібло й золото, ексклюзивне гравірування, інкрустація камінням робили кожен старовинний портсигар витвором мистецтва. Крім того, іменний портсигар (продати який сьогодні можливо дуже вигідно) нерідко виготовлявся в єдиному екземплярі під індивідуальний заказ. Зустрічаються навіть унікальні моделі, що були зроблені під конкретний вид сигар, їх довжину та товщину.

Кому продати срібний портсигар Ужгород, Івано-Франківськ, ЧернівціПаління швидко проникло в низькі верстви населення. Портсигар став предметом биту та вже не був прикрасою. Проте, бронзові та стальні портсигари, не дивлячись на меншу коштовність, до сих пір залишаються чарівними подарунками та об’єктами колекціонування. На старовинні портсигари ціни коливаються в широкому діапазоні та залежить від тиражу предмета, унікальності дизайну, фізичного стану, наявності дорогоцінних матеріалів, іменних підписів тощо.

Особливу категорію становлять портсигари військові (продати які ви можете з нашою допомогою) або польові. Офіцери отримували дорогий подарунковий портсигар, рядові солдати виготовляли аналогічний з битого металу зі своїми, особливими прикрасами та вензелями. Трофеєм міг бути старовинний портсигар, добитий на полі битви у супротивника. На війні портсигар захищав тютюн та цигарки від вологи та інших зовнішніх факторів.

Кому продати срібний портсигар Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці

Якщо ви бажаєте продати срібний портсигар в Ужгороді, Івано-Франківську, Чернівцях та інших містах України, – звертайтеся до наших фахівців з оцінки антикваріату. Мі знаходимо заможних покупців та надаємо максимально об’єктивну інформацію.

До нас також звертаються з питаннями: оцінити емальований портсигар, продати дореволюційний портсигар, продати іменний портсигар зі срібла, оцінити антикварний портсигар, продати нагороди Російської Імперії, продати старовинні монети, оцінити антикваріат та інше.