Старовинна ікона цінаСьогодні ми розповімо нашим читачам, що означає поняття «ікона», як оцінити та продати старовинну ікону у Чернігові, Шостці, Городні, Семенівці, Конотопі, Глухові та інших містах України. Компанія «Антикінфо» співпрацює з реставраторами, музеями та приватними колекціонерами. Ми із задоволенням допоможемо з будь-якими консультаціями щодо релігійного живопису та колекціонування/продажу предметів давнини. На старовинні ікони ціна змінюється за різних умов та тенденцій ринку, тому наші послуги потрібні усім, хто бажає купити або продати старі ікони давніх часів. Звертайтеся до наступних розділів, щоб отримати безкоштовну оцінку онлайн:

Оцінити старовинну ікону Чернігів, Городня, Семенівка

Продати старовинну ікону Шостка, Глухів, Конотоп

Оцінка старовинних ікон Чернігів, Шостка, Глухів

«Ікона» – грецьке слово, що позначає образ, об’ємне чи художнє зображення Спасителя, Троїці, Богородиці або ликів християнських святих. За своєю суттю ікона не є картиною в узькому сенсі цього слова. Ціль іконопису – не зображення лиць та деталей, а натомість релігійні сюжети, символи та образи святих, позбавлені мирських матеріальних рис. Як правило, фігури святих зображуються на розмитих орнаментальних декораціях, характерними завжди залишаються молитовні та благословляючі жести, а також присутність сувоїв або Євангелія. Оцінити, скільки коштує старовинна ікона в Україні вам допоможе компанія «Антикінфо».

Оцінити, продати старовинну іконуСтаровинні православні ікони з’явилися на давніх українських землях вже після початку формування сюжетів та іконографічних традицій у Візантії. Згідно з церковною традицією, ікона не повинна бути виразом індивідуальних думок та уявлень митця. У більшості випадків існує найдавніша ікона – оригінал певного сюжету, на якому базується інтерпретація іконописця.

Кому продати старовинну ікону Городня, Семенівка, Конотоп

На старовинні ікони ціна визначається поперед усього віком, тобто приблизною датою або епохою коли образ був написаний. Крім того, дуже важливим є фізичний стан ікони, чи потребує вона реставрації. Є дуже рідкі та дорогі сюжети, а є більш «тиражні», яких на антикварному ринку багато. Без консультації експерта вам буде важко. Тому компанія «Антикінфо» пропонує свої послуги: оцінити, продати ікону у Городні, Семенівці, Конотопі та інших містах України.