Оцінити, продати старовинну картину Вінниця, ХмельницькийДля наших читачів ми вирішили розповісти, як продати старовинну картину (Вінниця, Хмельницький та інші міста України).  Наш сервіс також пропонує безкоштовно оцінити старовинну картину, зрозуміти, чи являється вона антикваріатом. На сторінках нашого сайту дійсно відбувається оцінка антикваріату по фото, а це означає, що вам достатньо зробити кілька фотографій предмета на телефон та завантажити їх до спеціальної форми. Далі оцінкою картини займуться наші фахівці та зателефонують вам, щоб надати максимально об’єктивну інформацію або запропонувати викуп живопису.

Оцінка антикварних картин

Антикварні картини, продати які ви можете за допомогою нашого сайту, – це стародавні та раритетні шедеври живопису, які стають об’єктами колекціонування та купівлі-продажу. Таке хобі, як колекціонування картин ще за дореволюційних часів з’явилося серед представників дворянства, пізніше цим захоплювалися заможні купці та багатії. У радянські часи колекціонерів живопису було небагато, та й згадували лише відомих великими зібраннями музейного масштабу. У сучасних умовах один лише Київ може похвалитися десятками а може й сотнями іменитих колекціонерів, що роблять великий внесок до справи збереження історичної спадщини. Дуже часто завзяті збирачі антикварного живопису не шкодують мільйонів на придбання рідкісних екземплярів. Тому продати старовинну картину у Вінниці, Хмельницькому та інших містах України завжди буде вигідною справою.

Оціночна вартість картини складається з багатьох факторів. Серед них дата створення картини, ім’я майстра, стиль та композиція, кількість написаних копій та можливість відтворення, присутність оригінального автографу живописця та фізичний стан предмета. Варто пам’ятати, що найстаріші та рідкі витвори художнього мистецтва мають велику колекційну вартість, проте наявність пошкоджень може суттєво знизити ціну. Відрізнити підробку від справжнього антикварного живопису, оцінити стародавню картину вам допоможуть експерти «Антикінфо».

Скупка антикваріату Вінниця, Хмельницький

Антикварний живопис – не єдина категорія предметів колекціонування. Наша компанія може допомогти оцінити старовинні монети, нагороди, оцінити та продати старовинну ікону, антикварні меблі, годинники, срібло, дореволюційну порцеляну, підстаканники, столові приналежності, портсигари, церковні та художні книги XIX сторіччя, оцінити та продати антикваріат у Вінниці, Хмельницькому та по всій Україні.