Оцінка антикваріату Вінниця, ХмельницькийСкупка та оцінка антикваріату у Вінниці, Хмельницькому – основний напрямок діяльності нашої компанії. Старовинні речі мають історичне значення, художню та культурну цінність, але зберігати та передавати наступним поколінням таку спадщину допомагає матеріальний бік питання. У сучасні дні з’являється все більше багатих колекціонерів, бажаючих купити рідкісні предмети. Відповідно, ви можете дорого продати антикваріат, якщо маєте подобні речі на руках. Можливо, у вас вдома є старовинні картини, посуд, порцеляна, портсигари та інші предмети, що не мают для вас практичної користі. Не кваптеся викидати їх на сміття, бо предмети давнини можуть мати чималу колекційну та грошову цінність.

Швидка оцінка антикваріату по фото

Оцінити антикваріат у Вінниці, Хмельницькому, узнати ринкову вартість стародавніх предметів вам допоможуть експерти з нашої компанії. Все, що вам потрібно зробити – декілька фотографій за допомогою телефона або фотоапарата, завантажити їх у форму на сайті, вказати свій номер та натиснути кнопку «відправити». Після цього фахівці з нашої компанії детально вивчать зображення предмета, швидко зателефонують вам, щоб повідомити оціночну вартість. Попередня експрес-оцінка предметів колекціонування через мережу Інтернет дає великий відсоток точності, проте у спірних питаннях може знадобитися особистий огляд (у таких випадках наш представник виїжджає до вас на зустріч). Нагадуємо, що наш веб-сайт працює, як скупка антикваріату, тому ми можемо швидко викупити рідкісний предмет давнини фактично за повну ринкову вартість.

Які предмети антикваріату ціняться у колекціонерів

Бажаючим продати або оцінити антикваріат у Вінниці, Хмельницькому компанія «Антикінфо» нагадує, що під загальним поняттям антикваріату поєднані різноманітні категорії речей, що відносяться  до релігії, мистецтва, історії тощо. Наша компанія допоможе:

  • Оцінити антикварну картину
  • Оцінити стародавні монети (нумізматику)
  • Оцінити антикварний годинник (кишеньковий, наручний, камінний, напільний, настінний)
  • Оцінити порцеляну
  • Оцінити ікону
  • Оцінити художні вироби з бронзи, чавуну та інших металів
  • Оцінити нагороди, медалі, ордени, документи