Оцінка антикваріату Житомир, Коростінь, БердичівОцінка антикваріату Житомир, Коростінь, Бердичів – це основний вид діяльності нашої компанії. Якщо вам потрібно узнати вартість колекційного або старовинного предмета для продажу, – експерти «Антикінфо» прийдуть на поміч. На нашому сайті є можливість дуже легко та швидко оцінити предмет по фото. Для цього ви фотографуєте старовинну річ з декількох боків та завантажуєте зображення до нашого сервісу, вказуючи свої контактні дані. Протягом дня вам зателефонує наш представник та проінформує щодо викупу предмета, його оціночної вартості та інших питань. Нагадуємо, що оцінка антикваріату абсолютно безкоштовна. Якщо вам знадобиться допомога у пошуку покупців та оновленні пошкодженого предмета, – звертайтеся також до нашої компанії. До ваших послуг завжди фахівці-мистецтвознавці, реставраційна майстерня та контакти с приватними колекціонерами, представниками музеїв, аукціонів тощо.

Як оцінити антикваріат правильно

Навряд чи початківець зможе оцінити антикваріат самостійно, але знати основні критерії та факти повинен кожен наш клієнт та відвідувач. Перш за все, пам’ятайте, що перед виставленням предмета на продаж треба підтвердити справжність та уточнити ринкову вартість антикваріату. Тому оцінка антикваріату повинна бути максимально професіональною та об’єктивною.

Головні фактори, що впливають на вартість антикваріату в Україні – це вік предмету (дата його створення), рідкість (який тираж було виготовлено в минулому та скільки екземплярів дійшло до наших днів), фізичний стан та схоронність, можливе історичне значення, культурна, релігійна, художня цінність. Антикварними вважаються предмети, що існують більш ніж п’ятдесят років, але найбільш коштовними є антикварні речі дореволюційних часів царської Росії, середньовічної Європи та давніші. Щодо культурної та релігійної спадщини – це не дуже складно: старовинні ікони, продати які ви можете колекціонерам, мають релігійну та духовну цінність окрім антикварної, тому коштують чималих грошей. Так само йдуть справи з старовинними картинами та іншими витворами мистецтва – вони являють собою певну творчу цінність, особливо рідкі та загублені роботи відомих митців минулого (живопис, скульптура тощо).

Кому продати антикваріат у Житомирі, Коростіні, Бердичіві

Звернувшись до нас ви завжди зможете вигідно продати антикваріат у Житомирі, Коростіні, Бердичіві та інших містах України. За допомогою нашого сервісу ви зможете продати антикварний годинник, старовинну картину, меблі, фарфор (порцеляну), дореволюційний самовар, срібний портсигар, продати ордени та медалі, документи, монети, фотографії, продати антикваріат будь-якої категорії.

Колектив компанії «Антикінфо» працює максимально чесно, швидко та об’єктивно. Викупаємо речі майже по ринковій вартості. Чекаємо на ваші звернення щодо оцінки та скупки старовинних речей.