Продати золоту монету Вінниця, ХмельницькийСьогодні ми розповімо, як оцінити та продати золоту монету у Вінниці, Хмельницькому та інших містах України. Також з цієї публікації ви дізнаєтеся, які саме старовинні монети коштують великих грошей у колекціонерів та нумізматів. Нагадуємо, що ви можете скористуватися нашим сайтом, щоб безкоштовно оцінити монету онлайн. Для цього вам лише треба зробити кілька її фотографій та завантажити їх до розділу оцінка антикваріату по фото. Протягом кількох годин вам зателефонує представник «Антикінфо» та запропонує вигідну оціночну вартість для викупу предмета.

Які золоті монети ціняться у колекціонерів

Золоті монети, продати які ви можете за допомогою нашого сайту, походять здебільшого з царської Росії. Такі предмети нумізматики високо ціняться у антикварів та збирачів старовини. Дореволюційні монети, що карбувалися у XIX сторіччі, як правило, мали номінал 10, 5 та 3 рубля. Рідше трапляються дуже цінні монети 7 рублів 50 копійок, 15 рублів тощо.

Золота монета 10 рублів (продати її завжди можна колекціонерам) має масу від 8,6 до 12,9 грамів, відповідно до року випуску. Виготовлювалася наприкінці 19 та початку 20 сторіччя з золота  864 проби.

Оцінити, продати золоту монету Вінниця, Хмельницький

Власникам старовинних монет необхідно спочатку підтвердити справжність монет, адже ринок сьогодні дуже насичений підробками та шахрайством. Після цього, якщо ви маєете справді рідку та старовинну монету – радимо скористуватися послугами наших фахівців с антикваріату та оцінити стародавню монету (Вінниця, Хмельницький та інші міста України обслуговують наші представники).

Після експертної оцінки багато хто з наших відвідувачів бажає швидко та вигідно продати золоту монету 10 рублів, 3, 5 або іншого номіналу.

Скупка антикваріату по Україні

Нумізматика не є єдиним напрямком діяльності нашої компанії. Тому ми з гордістю допоможемо вам оцінити та продати антикварну картину, відреставрувати та продати старовинну ікону, продати ордени, медалі, нагороди СРСР, продати знаки відмінності царської Росії, продати золотий годинник кишеньковий, срібний портсигар, продати фарфор (дореволюційну порцеляну), оцінити, продати антикваріат у Вінниці, Хмельницькому, по Україні.