Оцінка та продаж золотих монет Житомир, Коростінь, БердичівУкраїнскьких власників предметів нумізматики завжди цікавить відповідь на питання, як оцінити та продати золоті монети в Житомирі, Коростіні, Бердичіві та інших містах регіону. Компанія «Антикінфо» на протязі п’ятнадцяти років займається купівлею та оцінкою стародавніх монет та антикварних речей.

Новим читачам нагадуємо, що на сайті ви можете безкоштовно оцінити монети онлайн по фотографії. Це дуже просто та швидко: зробіть декілька фото на телефон, потім відправте за нашою адресою e-mail або завантажте до розділу оцінка антикваріату по фото. Протягом кількох годин з вами зв’яжуться наші експерти та запропонують вигідну ціну викупу.

Оцінка старовинних монет

Діапазон цін на монеті Російської Імперії дуже великий. Мінімальний рівень цін складає лише 20-50 гривень, але на найдавніші золоті монети ціни можуть сягати сотень тисяч! При цьому реально не тільки дорого продати золоту монету, але й екземпляри з менш коштовних металів в гарному стані. Безумовно, царські монети ідеального ступеню збереження – це дуже рідкий випадок у сучасній нумізматиці. Цей факт підіймає їх ціну в декілька разів, адже продати золоту монету у відмінному стані реально набагато вигідніше, вона може стати перлиною приватної колекції або виставки. Дбайливо зберігайте монеті та використовуйте лише коректні методи чистки предметів нумізматики.

Об’єктивно оцінити золоту монету зможе не кожен нумізмат або антиквар. Більшість середньостатистичних колекціонерів збирають мідні та срібні монеті Російської Імперії, тому що їх ринкова ціна не дуже велика. Але наші експерти постійно стикаються з рідкісними та дуже цінними золотими монетами, оцінити які під силу тільки досвідченому спеціалісту. Взагалі, антикварні монети існують з різноманітних матеріалів: срібні монети, золоті монети, мідні монети і навіть стародавні монети с платини. Завдяки тому факту, що золото має велику матеріальну цінність, а такі екземпляри карбувалися набагато меншим тиражем, – ви маєте можливість дорого продати золоту монету у Житомирі, Коростіні, Бердичіві та інших містах.

Кому продати золоту монету Житомир, Коростінь, Бердичів

Припустимо, що є колекція монет, продати яку ви бажаєте за великі гроші. Покупці нумізматики бувають декількох видів: збирачі заради хобі, перекупники та завзяті колекціонери, яким реально продати старовинну монету за чималу суму. Наша компанія допомагає не тільки оцінити антикваріат, але й продати золоті монети у Житомирі, Коростіні, Бердичіві та інших містах України.