Кому продати антикваріат Вінниця, ХмельницькийСьогодні ми знову поговоримо про ринок раритетних предметів, розповімо, як та кому продати антикваріат у Вінниці, Хмельницькому та інших містах України, а також як оцінити рідкісний предмет, щоб узнати його колекційну вартість. У сучасних умовах є певна кількість багатих та завзятих збирачів антикваріату, яким ви можете продати старовинні речі за чималі гроші. Наша компанія пропонує безкоштовно оцінити антикваріат онлайн по фото. Для цього завантажте фотографії предмета на сайт або надсилайте електронною поштою. Наші фахівці допоможуть з експертизою.

Оцінка антикваріату у Вінниці, Хмельницькому

Оцінка антикваріату у Вінниці, Хмельницькому потребує деяких знань історії та розуміння сучасних тенденцій. Колекціонування антикваріату як віддільний напрямок зародилося у вісімнадцятому сторіччі і поступово набирало обертів разом з глобальним ринком цінних витворів мистецтва та культури. Предмет має статус антикваріату лише тоді, коли його первісне призначення вже не є актуальним, але сам вік робить його пам’яткою історії.

Наприкінці XIX сторіччя у сфері антикваріату почала формуватися певна класифікація речей. На базі якої проводилися перші аукціони. Таким чином у предмети антикваріату інвестують гроші, розвивається купівля-продаж та ринок антикваріату.

Купити та продати антикваріат реально на ринку старовинних предметів та культурних пам’яток, до якого належать антикварні лавки, салони, галереї, музеї та інші суб’єкти, що займаються експозицією, перепродажем, колекціонуванням коштовних раритетів.

Який антикваріат продати вигідніше

Безумовно, перший критерій оцінки антикварного предмета – його вік. Старовинні речі, продати які ви можете колекціонерам: дореволюційна порцеляна, антикварні картини, релігійний живопис (старовинні ікони), золоті годинники кишенькові, камінні та настінні, стародавні меблі різних стилів та епох, художні вироби х чавуну та бронзи, старовинні монети, нагороди тощо.

Кому продати антикваріат Вінниця, Хмельницький

Припустимо, ви знайшли сундук різноманітних старовинних речей та міркуєте, як оцінити та продати антикваріат у Вінниці, Хмельницькому та будь-якому іншому місті, де б ви не жили. Оцінити старовинні речі допоможуть наші експерти з багаторічним досвідом. Дзвоніть або висилайте фото предметів, щоб почути їх оціночну вартість. Серед наших партнерів знайдуться покупці охочі до багатьох категорій антикваріату. Також скупка антикваріату – один з напрямків діяльності «Антикінфо». Тому продати антикваріат за великі гроші буде дуже легко та видко за участю нашої компанії.