Продати антикваріат Житомир, Коростінь, БердичівДуже багато відвідувачів нашого сайту звертаються з метою продати антикваріат (Житомир, Коростінь, Бердичів та інші міста України). Сьогодні ми розповімо, як це зробити з максимальною вигодою та не потрапити до шахраїв.

Ні для кого не секрет, що старовинні предмети купують колекціонери за чималі гроші. Також з’являється багато бажаючих продати антикварну картину, старовинну ікону, продати церковну атрибутику, аниткварні годинники, та інші предмети давнини. Як зрозуміти, що ви тримаєте в руках дійсно цінний предмет, а не підробку? Як знайти клієнта, щоб вигідно продати антикваріат, якщо ви не розумієтеся на колекціонуванні? В таких питаннях на поміч прийде команда експертів «Антикінфо».

Оцінка антикваріату в Україні

За допомогою нашого сайту ви можете оцінити антикваріат онлайн в Україні. Все, що потрібно зробити для цього – сфотографувати предмет давнини на телефон з кількох ракурсів та загрузити зображення в розділ безкоштовна оцінка антикваріату по фото. Майте  на увазі, що краща якість зображень дозволяє найточніше розпізнати коштовний предмет. Залиште свій номер телефону, та експерти з нашої команди швидко зв’яжуться з вами для повідомлення оціночної вартості антикваріату.

Для кращого розуміння наших нових читачів варто пояснити, що ж таке антикваріат. Це предмет, виготовлений багато років тому, маючий на собі відбиток певної епохи, або вважається пам’ятником культури, історії, об’єктом колекціонування.  Оцінити антикваріат у Житомирі, Коростіні, Бердичіві та інших містах України допоможе наша компанія, бо «Антикінфо» це не тільки десять років досвіду діяльності в галузі антикваріату, але й постійний зв’язок з колекционерами, реставраторами, дилерами.

Цінність антикварних речей важко перебільшити. Над ними трудилися найвміліші майстри минулого: живописці, ремісники, скульптори. Ці речі стають раритетом, рідкістю або таємничим чи унікальним у своєму роді шедевром певного виду мистецтва. Таким чином виникає можливість продати антикварну картину, ікону, монету, годинник за великі гроші.

Кому продати антикваріат Житомир, Коростінь, Бердичів

Компанія «Антикінфо» не тільки володіє об’єктивними даними щодо предметів колекціонування, але також має потрібні контакти, щоб вигідно продати антикваріат у Житомирі, Коростіні, Бердичіві. Якщо ви тримаєте в руках будь-який предмет давнини – відправте нам фото, та отримайте шанс вигідно продати ордени СРСР, медалі царської Росії значки, церковні книги, дореволюційні фотографії, продати фарфорові статуетки та посуд, художні вироби з металу, прикраси, продати старовинні монети та інші предмети антикваріату.

Серед наших переваг конфіденційність, точна оцінка антикваріату онлайн, вигідні умови співпраці, викуп предметів колекціонування за ринковою вартістю.