Продати ікону Гостомель, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, РжищівНаша нова публікація присвячена питанню як вигідно продати ікону (Гостомель, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Ржищів та інші міста України). Безумовно, кожен володар стародавньої ікони бажає отримати найбільшу кількість грошей та бути впевненим у конфіденційності купівлі-продажу. Дехто намагається писати на форуми у мережі «продам ікону в Україні», аде такі випадки призводять до дуже великого риску зустрічі з шахраями, які вимінюють коштовні предмети за копійки. Варто зазначити, що на антикварні ікони ціни зростають щороку, та навіть досвідчений продавець не завжди розуміє сьогоденну ринкову вартість. Компанія «Антикінфо» створена для людей, що бажають безпечно, швидко та безкоштовно оцінити ікону з наступним наміром продати її за максимальну суму. Оцінити ікони по фото ви можете на сторінках нашого веб-сайту, не виходячи з дому. Надсилайте зображення у електронному вигляді. Експерти «Антикінфо» надають найточнішу інформацію щодо вартості та колекційних характеристик ікони.

Старовинні ікони ціни

На старовинні ікони ціни залежать від багатьох факторів. Поняття найдорожчої або найдешевшої ікони не існує, адже ринок весь час змінюється, колекціонери шукають, чим поповнити свою колекцію рідкостей, давно забуті предмети знаходять у непередбачених місцях. Точно сказати можна лише, що ціна старовинної ікони залежить від віку та фізичного стану, у якому образ дійшов до сьогодення, а також від клейм майстра, наявності дорогоцінних металів та інших критеріїв. Чим давніша ікона, тим більшу цінність вона має. Продати ікону XVII сторіччя можна за великі гроші, також релігійний живопис 18, 19 та 20 сторіччя до 1917 року ціняться у колекціонерів. Чим краще предмет зберігся, тим вище буде його ціна. Наявність пошкоджень, подряпин та потемнілих місць на зображенні знижує вартість.

Які ікони популярні серед колекціонерів? Серед різноманіття сюжетів ви можете вигідно продати ікони Спасителя, ікони Богородиці та святих Миколи Чудотворця, Георгія, Олександра Невського, Пантелеймона Цілителя, Сергія Радонезького, Архангелів Гаврила та Михайла, іконописні зображення святкових подій. У наші часи дуже високою є вартість ікон в окладах зі сріблом та позолотою.

Кому продати ікону у Гостомелі, Вишгороді, Переяславі-Хмельницькому, Ржищеві

Замість довгих пошуків покупця, ви можете звернутися до нас та швидко продати ікону у Гостомелі, Вишгороді, Переяславі-Хмельницькому, Ржищеві та інших містах регіону. Скористайтеся послугами «Антикінфо» – компанії, де працюють професіонали з великим опитом у сфері антикварного церковного живопису. Після оцінки та переговорів наші представники здійснюють викуп старовинних ікон по майже повній ринковій вартості. Конфіденційність та надійність гарантовано, оплата готівкою.