Кому продати ікону Вінниця, ХмельницькийОдин з найчастіших запитів наших клієнтів – кому продати ікону (Вінниця, Хмельницький та інші міста України). Такі угоди швидко відбуваються за допомогою нашого сайту. Компанія «Антикінфо» також пропонує наступну послугу: безкоштовно оцінити ікону по фото онлайн. Для цього вам потрібно сфотографувати предмет з декількох ракурсів та надіслати зображення електронною поштою або просто завантажити у форму на нашому сайті. Експерт може швидко розглянути вашу заявку та назвати вам оціночну вартість. Якщо сума вас задовільнить – ми допоможемо швидко продати старовинну ікону або будь-який інший предмет антикваріату.

Скупка старовинних ікон

У наші дні значно зріс попит на антикварні предмети релігійного живопису. Колекціонери готові платити великі гроші за рідкісні екземпляри. Але не завжди обивателі, що вирішили продати стародавню ікону, можуть вийти на зв’язок з потенційним покупцем. Тому компанія «Антикінфо» займається посередництвом у таких справах. Також наша мета – скупка старовинних ікон по Україні.

Як оцінити ікону Вінниця, Хмельницький

Такі давні та коштовні предмети потребують особливої уваги та експертної оцінки. По-перше, потрібно визначити справжність предмета та виключити імовірність підробки. По-друге, треба об’єктивно оцінити ікону за усіма критеріями та умовами попиту на антикварному ринку. Лише після цього виставляти на продаж.

Наші фахівці з стародавніх мистецтв та релігійного живопису допоможуть визначити вік предмета, походження, оціночну вартість коштовних старовинних речей. Мі працюємо конфіденційно, а за вашим бажанням виїжджаємо на особисту зустріч.

Кому продати ікону у Вінниці, Хмельницькому

Якщо ви бажаєте продати ікону у Вінниці, Хмельницькому та будь-якому іншому населеному пункті України, – звертайтеся до нашої компанії. Спочатку рекомендуємо звернутися до розділу продати антикваріат, де ви можете отримати необхідні консультації та пропозиції лише по фотографії предмета.

Скупка антикваріату у Вінниці, Хмельницькому відбувається на дуже вигідних умовах. З нами ви можете продати ікону, картину, нагороди, монети, антикварні меблі, порцеляну дореволюційних часів, продати срібні портсигари, золото, самовари, ювелірні коштовності та інші предмети старовини.