Продати ікону Яготин, Богуслав, Біла Церква, Васильків, ФастовНа сучасному ринку антикваріату найбільш популярна та вигідна угода – продаж або купівля релігійного живопису. Тому на нашому веб-сайті ви можете продати ікону (Яготин, Богуслав, Біла Церква, Фастов та інші міста обслуговують експерти «Антикінфо»). Щороку ціна стародавніх ікон зростає, як і кількість колекціонерів, бажаючих придбати рідкісний предмет до своєї колекції. Взагалі, релігійний живопис – яскрава та своєрідна категорія антикваріату. Дореволюційна православна ікона здатна здивувати своєю виразністю та енергетикою навіть дуже скептичну людину.

Як продати старовинну ікону

За допомогою нашого сервісу ви зможете вигідно продати старовинну ікону. Можливо вдома ви зберігаєте подібні предмети релігійного живопису, створені до 1917 року, але й не підозрюєте про їх колекційну цінність. У такому випадку вам знадобиться експертна оцінка, яку ви отримаєте на сторінках нашого сайту, безкоштовно, надавши лише фотографію ікони. Крім того, ви одразу отримаєте вигідну пропозицію: суму, за яку ми терміново зможемо викупити предмет. Звертайтеся до розділу оцінка ікон онлайн.

Які іконі ціняться у колекціонерів

Щоб продати ікону, треба розуміти певні категорії, до яких може належати такий предмет. Колекціонерам старовини та іншим потенційним покупцям цікаві витвори іконопису XX сторіччя до 1917 року, старовинні ікони XVII-XIX сторіччя, продати які завжди є можливість. Надсилайте фотографії предметів, і ви здивуєтесь, дізнавшись, яку багату історію та матеріальну цінність вони можуть мати.

За статистичними даними, найбільш часто наші клієнти звертаються, щоб оцінити, продати ікону Господь Вседержитель, Казанську, Володимирську, Тихвінську, Смоленську, Іверську ікони Богородиці. Також трапляються випадки, коли вдається дорого продати ікону Миколи Чудотворця, Олександра Невського, Андрія Першозваного, Сергія Радонезького, продати святкові ікони та інші.

Кому продати ікону Яготин, Богуслав, Біла Церква, Васильків, Фастов

Якщо ви шукаєте, кому продати ікону в Яготині, Богуславі, Білій Церкві, Василькові, Фастові та інших містах Київської області, наша компанія запропонує найкращі умови без виснажливих поїздок до ломбардів та антикварних салонів. Мі викупаємо предмети за майже повну ринкову вартість, платимо готівкою, та зберігаємо конфіденційність.