Кому продати ікону Житомир, Коростінь, БердичівНаша нова публікація написана для тих відвідувачів, що бажають продати ікону (Житомир, Коростінь, Бердичів та інші міста України). Якщо ви знайшли вдома стародавні ікони або просто зберігаєте їх серед іншої старого начиння, – не кваптеся позбавлятися їх, адже це не тільки пам’ять, але й цінний предмет антикваріату. Компанія «Антикінфо» допоможе продати старовинні ікони та предмети антикваріату.

Як оцінити ікону

Припустимо, ви прийняли рішення щодо продажу давнього предмету, але не знаєте ринкової вартості. Як у такому випадку не потрапити до шахраїв та виручити максимальну кількість грошей? Наш веб-сайт допоможе вам безкоштовно оцінити ікону по фото. Для цього зробіть кілька фотографій предмету на телефон та завантажте їх у форму, що знаходиться у лівій частині цієї сторінки. Наші фахівці проаналізують попит на вашу річ та зателефонують, щоб розповісти оціночну вартість та варіанти швидкого викупу.

Які ікони є цінними для колекціонерів

Перш ніж намагатися продати ікону за надвелику вартість, розумним рішенням буде поцікавитися, які саме ікони мають колекційну та історичну цінність. Останнім часом значно виріс попит на стародавні предмети іконопису, антикварні екземпляри релігійного мистецтва, мідні та бронзові литі ікони минулих сторічь. Збирачі антикваріату та колекціонери дорого покупають такі предмети давнини, тому обивателі намагаються вигідно продати старі ікони у Житомирі, Коростіні, Бердичіві та інших містах України. Підтвердити справжність та коштовність вашої ікони допоможуть експерти компанії «Антикінфо».

Кому продати старовинну ікону

Наш сервіс допоможе продати старовинну ікону у будь-якому місті України. Ми працюємо максимально прозоро та чесно, намагаючись терміново та об’эктивно оцінювати антикваріат. У співпраці з нашою компанією є чималі переваги щодо пошуку клієнтів. Ми підтримуємо зв’язок з музеями, приватними колекціонерами та аукціонами. Таким чином, коштовні предмети, які ви бажаєте виставити на продаж, дуже швидко знайдуть вигідну пропозицію.

Скупка антикваріату Житомир, Коростінь, Бердичів

Крім предметів іконопису наша компанія веде таку діяльність, як скупка антикваріату у Житомирі, Коростіні, Бердичіві та інших містах. Допоможемо продати нагороди СРСР та царської Росії, продати антикварні меблі, годинники, продати стародавні картини, гравюри, інші витвори мистецтва, продати монети, портсигари, порцеляновий посуд та будь-який інший антикваріат.