Order_of_the_Red_Banner1[fusion_builder_container hundred_percent=Сьогодні ми розповімо, як продати медаль, орден (Житомир, Коростінь, Бердичів та інші міста України). Більшість мешканців країн СНД мают вдома старовинні нагороди, ордени та медалі СРСР, нагородні документи, знаки відмінності. Для когось це пам’ять про минуле, але для більшості людей – пережиток минулого. Тим не менш, такі предмети фалеристики можна дуже дорого виставити на продаж, бо є колекціонери рідких нагород, що готові розстатися с чималими грошима, аби придбати черговий раритет до своєї колекції.

Компанія «Антикінфо» – це не тільки скупка старовинних нагород. На нашому веб-сайті ви можете безкоштовно оцінити медаль, орден по фотографії, не виходячи з дому. Для цього зробіть кілька знімків на телефон та завантажте їх до форми у лівому стовпчику. Фахівці з нашого колективу зателефонують вам протягом доби та повідомлять ринкову вартість предмета або відразу викуплять за вигідною для вас ціною.

Скільки коштує старовинний орден

Скільки коштують ордени СРСР та царської Росії? Точну відповідь на це питання дати дуже складно, але ми спробуємо розповісти, за якими критеріями оцінюються такі предмети. Якщо ви сумніваєтеся, чи не підробка у вас в руках, – телефонуйте або пишіть нам. Експерти по антикваріату можуть виїхати до вас для точної оцінки.

За часів Російської Імперії та СРСР були виготовлені різноманітні медалі та ордени, продати які сьогодні ви зможете за великі гроші. Вартість старовинних нагород залежить від їх віку та рідкості, тобто найстаріші та випущені малим тиражом – це є найкоштовніші предмети фалеристики. Але не варто забувати про фізичний стан предметів, бо наявність потертостей, подряпин та пошкоджень знижує оціночну вартість.

Кому продати медаль, орден у Житомирі, Коростіні, Бердичіві

Дорого продати медаль, орден у Житомирі, Коростіні, Бердичіві та інших містах допоможе компанія «Антикінфо». З нами дуже просто та швидко продати орден Червоного Прапору, Трудової Слави, ордени Великої Вітчизняної війни, імператорські ордени св. Станіслава, св. Анни та інші нагороди минулих часів.

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]