Скупка монетСьогодні ви дізнаєтесь, як вигідно продати монети (Гостомель, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Ржищів та інші населені пункти області). Колекціонери цікавляться старовинними монетами, а саме часів імператорської Росії та ранньої радянської епохи. За рідкісні екземпляри забезпечений нумізмат може заплатити чималі гроші. Володарям стародавніх металевих грошей наша компанія пропонує скористатися можливістю та безкоштовно оцінити монети онлайн. Оцінка нумізматики по фото можлива за допомогою нашого сайту, куди ви можете завантажити зображення, зняті на телефон або домашню камеру. Експерти «Антикінфо» швидко дадуть відповідь, чи варті ваші монетки великої суми грошей, або навіть запропонують швидкий викуп, якщо в нашій колекції ще немає запропонованого номіналу.

Монети царської Росії ціни та скупка

Найдорожчі види нумізматики здебільшого відносяться до періоду Російської Імперії. На монети царської Росії ціни дуже високі, особливо на золоті та срібні. Дуже часто на грошах карбувалися портрети правителів, за часів яких вони випускалися в обіг. Так і колекціонери називають монети номіналами та іменами правителів. Наприклад, червонець Миколи II, золота монета, продати яку ви можете  збирачам нумізматики.

Стародавні монети, продати які вам допоможе наша компанія, починають свій відлік з часів Петра Першого, великого реформатора. Саме він повернувшись з Європи започаткував нову монетну систему. З’явилися полушки, «денги» зразку 1700 року, а слід за ними гривеник, полтинник, срібний рубль, продати які також можна колекціонерам сьогодення. Пізніше починають карбувати золоті монети багатьох номіналів, мідні копійки, срібні та навіть платинові зразки.

Найдорожче нумізматам можна продати монети, що випускалися обмеженим тиражом, або взагалі були пробними та не пішли до грошового обігу. На інші питання щодо оцінки та продажу старовинних грошей ви можете отримати відповіді в наших експертів, надіславши фото своїх монет, які ви бажаєте оцінити або продати.

Скупка монет Гостомель, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Ржищів

Коли ви прийшли до висновку, що маєте рідкісну монету, але продати її нікому, не кваптеся позбавлятися предмету за допомогою ломбардів. Звертайтеся до компанії «Антикінфо», адже скупка монет у Гостомелі, Вишгороді, Переяславі-Хмельницькому, Ржищеві та інших містах – то є наша основна місія та род діяльності. Ми допомагаємо продавцям та покупцям-колекционерам знайти один одного та здійснити найбільш вигідні угоди за символічну комісію. Телефонуйте або надсилайте ваші пропозиції, а наші представники подбають, щоб ви змогли продати монети якомога вигідніше та швидше.