Продати монети Яготин, Богуслав, Біла Церква, Васильків, ФастовСьогодні ми знову повернемось до теми нумізматики, та розповімо, як продати монети у Яготині, Богуславі, Білій Церкві, Василькові, Фастові та інших містах України. Для всіх відвідувачів веб-сайту нагадуємо, що ми не тільки приймаємо дзвінки щодо продажу та експертизи монет. Також за допомогою нашого сервісу дуже зручно та безкоштовно оцінити монету онлайн по фото. За наявності фотографій або сканованих зображень, ми залюбки допоможемо визначити оціночну вартість, а можемо навіть дорого викупити ваш предмет. Надсилайте заявки за допомогою форми на сайті.

Як оцінюються старовинні монети

Всупереч розхожій думці, не всі монети коштують багато грошей. Тому виникає багато випадків, коли потрібно оцінити монету перед купівлею або продажем. Наприклад, деякі стародавні мдні монети XVIII сторіччя у гарному стані можуть коштувати не більш п’ятидесяти гривень. Інші монети, що є більш рідкісними, можуть сягати ціни в декілька тисяч гривень, та навіть десятків тисяч. Таким чином, якщо монета стара, це ще не означає, що вона є коштовною. Ви можете надсилати нам будь-які екземпляри, бажано в задовільному стані, щоб оцінити монету в Яготині, Богуславі, Білій Церкві, Василькові, Фастові та інших населених пунктах України.

На старі монети ціни складаються з кількох показників:

  • Вартості металу, з якого виготовлена монета (платина, паладій, золото, срібло, мідь, залізо та інші);
  • Колекційна вартість монети (тираж, різновид, номінал, особливості карбування, кількість екземплярів, що збереглися);
  • Найважливішим чинником, що впливає на ціну нумізматики, є схоронність монети; залежно від фізичного стану та відсутності серйозних пошкоджень вартість монети може змінюватися у десятки разів; чим більш дрібних деталей можна бачити та чим краще зберігся первісний вигляд, тим більшу коштовність являє собою предмет.

Кому продати монети у Яготині, Богуславі, Білій Церкві, Василькові, Фастові

Якщо ви знайшли та бажаєте продати монету (Яготин, Богуслав, Біла Церква, Васильків, Фастов ті інші міста), звертайтеся до розділу скупка антикваріату. Наша компанія здійснює викуп старовинних монет, ікон, нагород, предметів побуту, витворів мистецтва до 1917 року. Будь-який екземпляр може зацікавити наших партнерів та принести вам прибуток. Телефонуйте або надсилайте зображення ваших предметів колекціонування та старовини.