Продати нагороди СРСР, царської РосіїБагато хто зберіг у себе вдома старовинні ордени та медалі СРСР або навіть нагороди часів Російської Імперії. Для когось це – пам’ять про минуле та предків, а для когось – звичайні старі предмети. Проте, якщо ви є власником таких предметів – не кваптеся робити висновки. Адже є ціла наука «Фалеристика», яка вивчає та систематизує такі старовинні нагороди. Заможні колекціонери віддають величезні гроші за подібні рідкісні екземпляри. Якщо, ви захочете оцінити, продати нагороди СРСР, царської Росії у Львові, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях та інших містах України, – звертайтеся до нас. Безкоштовні консультації за наступними посиланнями:

Оцінити орден, медаль Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ

Продати орден, медаль Чернівці, Тернопіль, Львів

Які нагороди ціняться у колекціонерів

Безумовно, усі нагороди царської Росії коштують великих грошей завдяки своїй давності та рідкості. Виключень дуже небагато. Тому звертайтеся до наших експертів щоб об’єктивно оцінити та вигідно продати орден, медаль Російської Імперії у Львові, Чернівцях, Тернополі.

Щодо Радянських нагород, тут є деякі особливо рідкісні екземпляри а є не дуже затребувані серед колекціонерів. На початку існування СРСР були створені нові нагороди, а більшість старовинних орденів та медалей були скасовані, як пережиток монархічного строю. Новинки торкнулися як зовнішнього вигляду винагород, так і самих правил нагородження, заслуг та назв. Найперший орден Радянських часів – орден Бойового Червоного Прапору (продати його в Україні можна за великі гроші).

Продати медаль СРСР у Львові, Тернополі, ЧернівцяхПерші медалі та ордени СРСР не прикрашалися колодками та стрічками, кріплення було у вигляді спеціального гвинта. Більш сучасну систему носіння та кріплення до одягу нагороди отримали між 41 та 45 роками за часів Другої Світової війни. Більшість орденів та медалей країн соціалістичного блоку були запозичені з Радянського Союзу.

Наведемо ще деякі рідкісні екземпляри, що коштують грошей. Колекціонерам сьогодення можна вигідно продати орден Леніна у Чернівцях, Тернополі, Хмельницькому, продати орден Червоної Зірки у Львові, Івано-Франківську, продати орден Червоного Прапору, медаль Серп і Молот, Золоту Зірку та інші нагороди СРСР.

Кому продати нагороди СРСР та царської Росії

Як і на будь-якому ринку, в галузі колекціонування є багато шахраїв. Тому мі рекомендуємо звертатися до наших експертів, якщо ви бажаєте справедливо оцінити та дорого продати орден, медаль, нагороду СРСР, Російської Імперії у Львові, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях та інших містах України.

Також допоможемо з такими питаннями: оцінити антикваріат, годинники, меблі, старовинні ікони та картини, стародавні книжки, фотографії тощо.