Продати радянські ордени в Києві

Радянські нагороди – найпопулярніший вид колекційних предметів, до того ж безпосередньо пов’язаних з історичними подіями, військовими баталіями, життям трудових героїв держави і епохи. Найсолідніші, значущі і рідкісні нагороди – це, звичайно ж, ордени. Любителі збирати рідкісні предмети фалеристики (нагородні раритети) платять великі суми грошей за той чи інший бажаний екземпляр. Таким чином, продати радянські ордени в Києві і Україні можна за великі гроші, різко вирішивши свої фінансові проблеми.

Знайшли орден і бажаєте продати дорожче? Або просто вирішили продати в хороші руки колекцію дідівських нагород? Вам допоможе спеціальний сайт «Антікінфо» – тут експерти оцінюють і купують антикваріат на експорт за найкращими цінами.

Чи не соромно чи продати орден СРСР?

Скупка антикваріату і зокрема радянських нагород – основний вид діяльності нашої фірми. Ми можемо точно сказати, що продати орден СРСР в Києві і інших містах більшість людей вирішується не через відсутність поваги до історії, а скоріше задля вирішення фінансових непідйомних проблем. Крім того, продаж нагород колекціонерам має на увазі, що предмет отримає нове життя і буде зберігатися біля знаючих людей, а можливо і демонструватися в рамках музейних експозицій. Так що не переживайте, що бажають продати орден або медаль, – в цьому нічого поганого немає.

До речі, вартість орденів Великої Вітчизняної і ранніх радянських нагород зараз на піку. Це означає, що можна дуже дорого продати орден Трудового Червоного Прапора, Богдана Хмельницького, Червоної Зірки, продати ордена «Герой Радянського Союзу», Знак Пошани, орден «Перемога», орден Слави, продати орден Нахімова, Кутузова, Ушакова, Олександра Невського і багато інші цивільні ордена, такі як «Мати героїня», «Материнська Слава» і так далі.

Чому це вигідно?

У чому вигода нашого сервісу для тих, хто має намір продати орден СРСР в Києві? Серед очевидних переваг потрібно відзначити безкоштовну ОЦІНКУ АНТИКВАРІАТУ ПО ФОТО, а також переговори по інтернету і телефону. Просто надішліть фотографію, і експерти дадуть вам в найкоротший час. Оскільки наші партнери – закордонні колекціонери, ціни на ордена СРСР приємно здивують вас в порівнянні з місцевими скупками.