Сьогодні ми дамо корисні поради охочим продати римські монети у Рівному, Луцьку, Бродах та інших українських містах. Маючи вдома старовинні монети, можна сміливо розраховувати на гарну грошову винагороду, особливо за стародавні римського походження. Сьогодні нумізмати і колекціонери скуповують рідкісні і древні гроші за великі суми сучасної готівки. Тому ми з упевненістю говоримо вам: продати золоту монету чи срібну – найкращий спосіб заробити під час кризи та карантину. Тим паче, ціни на римські монети в наші часи ростуть.

Продати римські монети зі срібла та золота у Рівному, Луцьку, Бродах

Оцінка монет зі срібла та золота

Перше питання кожного власника завжди таке: скільки коштує монета с золота або срібла? Одні вважають, що знайти цифру легко в каталозі, інші що це завдання для досвідчених нумізматів, які будуть під лупою день та ніч вивчати кожен екземпляр. І ті й інші в деякій мірі мають рацію. Але ми пропонуємо куди більш практичний і швидкий варіант. Щоб продати римську монету у Бродах, Луцьку та Рівному, достатньо вислати нам фотографію на оцінку. А вже наші фахівці порівняють зовнішній вигляд, стан, рік випуску, дані з каталогів і останніх аукціонів, щоб запропонувати вам точну, об’єктивну і максимально високу ціну.

Як відбувається оцінка монет? Та дуже просто. Дотримуйтесь наступної елементарної інструкції:

  1. Сфотографуйте монету
  2. Надішліть нам фото на e-mail або завантажте до форм заявки на сайті
  3. Дочекайтеся дзвінка від представника компанії, щоб дізнатися вартість
  4. Отримайте гроші від кур’єра і будьте щасливі!

Продати римські монети зі срібла та золота у Рівному, Луцьку, Бродах

Все дуже швидко і безпечно, адже вам їздити нікуди не треба. У нас оцінка римських монет по всім відомими критеріями: епоха карбування, наявність «рідних» дефектів, пошкоджень і потертостей від часу, чи була монета в обігу, номінал і метал, поточний попит на міжнародних ринках і так далі. Ми з імовірністю 100% відсіюємо підробки, а наші клієнти отримують найбільші винагороди за старовинні монети зі срібла та золота. Старовинна знахідка монет, що припадають пилом десь на горищі або в коморі – це шанс продати римську монету за велику ціну!

Кому продати монету у Рівному, Луцьку, Бродах

Не ходіть в ломбарди – там вас обдурять! На блошиних ринках і сходках колекціонерів пересічному громадянину завжди раді, але доброта «профі» оманлива – можна продати старовинну знахідку за копійки. Тому зважуйте всі «за» й «проти», звертайтеся на сайт «Антікінфо», де віддалено, безпечно та комфортно можна отримати консультацію. Продати римські монети у Бродах, Луцьку та Рівному дуже просто, як и в інших регіонах – прайюємо по всій Україні. Як правило, ми викуповуємо монети в той же день. У разі, якщо ви проживаєте в віддаленій точці – кур’єр компанії виїжджає до вас в зазначений район і зручні для вас години.