Продати срібний портсигар, табакерку, хрест Львів, Жовква, ЯворівСтародавні речі, які пройшли крізь століття, стають особливими. Тому їх так люблять і колекціонують збирачі (антиквари). Найяскравішим прикладом є срібний портсигар, продати який можна колекціонерам за великі суми грошей. У вас є така річ? Веб-сайт «Антікінфо» допоможе продати срібну табакерку в Львові, Жовкві, Яворові та по всій Україні. Також купуємо срібні хрести та інші антикварні речі.

Оцінка срібних портсигарів, табакерок

Старі срібні портсигари вважаються зразком ювелірного мистецтва і простої геніальності. Конструкція ємкості для зберігання тютюнових виробів сигаретного типу залишалася незмінною протягом довгих століть. Однак зовнішнє оформлення і складові для виробництва вражають різноманітністю і яскравістю. Продати срібний портсигар у Жовкві, Яворові, Львові допоможуть фахівці фірми «Антікінфо». Фото на оцінку ви можете завантажити або вислати нам по e-mail. Срібні табакерки, продати які ви можете на нашому сайті, спершу були дорогими і солідними: споживання тютюнових виробів на першому етапі розвитку цієї традиції було долею знаті та аристократії. Безумовно, портсигар став методом демонстрації багатства. Благородний метал, іменні гравіровані написи та інші прикраси перетворювали кожен зразок на витвір мистецтва.

До речі, старовинні подарункові срібні портсигари (продати їх в наші дні реально за великі гроші) найчастіше виготовляли унікальними (єдиними у своєму роді) під індивідуальне замовлення. Бувають навіть оригінальні модифікації, створені під певний тип сигарет або сигар певного розміру. Тютюнопаління досить швидко завоювало як аристократів, так слідом і середні, низькі соціальні групи. Портсигар став предметом побутового споживання і перестав бути прикрасою. Навіть бронзові і залізні моделі (дешевше, ніж срібні портсигари) донині вважаються цікавими подарунками або колекційними рідкостями. На срібні портсигари ціна варіюється в великому інтервалі в залежності від кількості випущених екземплярів, індивідуального дизайну, ступеня збереження, наявності в декорі золота і каменів, персональних гравіювань і іншого. Відомі саморобні портсигари, офіцерські портсигари військові, антикварні срібні портсигари.

Кому продати срібні крести на Львівщині

Крім срібних портсигарів та табакерок зі срібла дорого коштують срібні хрести. Продати срібний хрест у Львові, Жовкві, Яворові та інших містах регіону допоможе сайт «Антікінфо». Вам пропонується оцінка по фотографіям та можливість дорого реалізувати срібний хрест, портсигар, табакерку царських часів. Фахівці розкажуть, скільки коштує антикваріат та чому, і як продаті вигідніше.