Сьогоднішня публікація в нашому блозі присвячена нумізматиці. Зокрема, старовинним монетам зі срібла. У наші дні можна вигідно продати срібну монету в Рівному, Дубно, Буську, Луцьку інших містах України. Особливо цінуються монети XVI-XVII століть, на яких ми зупинимося докладніше.

Продати срібну монету Рівне, Дубно, Буськ, Луцьк, орт Сігізмунда III

Якщо ви сумніваєтеся в достовірності або хочете дізнатися ціну монет, звертайтеся до таких розділів:

 1. Оцінка монет по фото
 2. Продати старовинну монету

Фахівці нашої компанії допоможуть встановити різновид монетки, її вік та нумізматичну цінність.

Які старовинні монети цінуються у колекціонерів

Які сьогодні на срібні монети ціни? Старовинна нумізматика – це справжні скарби! Якщо ви вирішили продати старовинну монету зі срібла, то повинні знати, що вартість деяких рідкісних екземплярів може доходити до тисяч доларів при хорошому стані. Які ж монети цікаві нумізматам? За якими критеріями оцінюються предмети нумізматики? Ось основні параметри:

 • Стан: потертості і збережені елементи монетки
 • Наявність механічних дефектів на кшталт подряпин
 • Некоректне догляд за монетою, не можна мити агресивними хімічними засобами і чистити самостійно без відповідних навичок;
 • Корозія і ступінь окислення металу по відношенню до збереженої площі
 • Патинування – якщо натуральний шар патини присутній і виглядає солідно, то ціна зростає
 • Номінал монети
 • Рік випуску
 • Попит на ринку нумізматики сьогодні
 • Якщо монета зі срібла – то ринкова вартість дорогоцінного металу також впливає на ціну монети
 • Рідкість – це тираж початковий і його ставлення до кількості збережених на сьогодні примірників – цей показник дуже важливий

Оцінити та продати старі монети зі срібла допоможе компанія «Антікінфо».

Срібна монета орт Сігізмунда III: ціна та опис

Окремої уваги в нашій статі варта рідкісна та коштовна срібна монета Орт, продати яку ви можете у нас на сайті. Що ж це таке? Старовинна монета Орт (Орта, Ортуг – застаріле слово позначало «четверта частина», термін і сьогодні використовують нумізмати) – то є срібна, а пізніше білонна монета Німеччини та Речі Посполитої XVI-XVIII століть. Вперше була виготовлена в Німеччині в XVI столітті як срібна монета, що дорівнює 1/4 талера ( «ортсталер», Ortstaler).

Карбували монети в ортсталер і полортсталера (або ахтельталер). На аверсі ортсталера зображувався імператорський орел та цифра 4 (1/4 талера), на реверсі був напис Ortstaler. На аверсі полортсталера був зображений імператорський орел і номінал 8 (1/8 талера), на реверсі – напис 1 halb Ortstaler або VIII einen Reichstaler (1/8 талера).

Кому продати срібну монету за кращою ціною?

Якщо ви знайшли одну з старих монет зі срібла – сміливо звертайтеся за телефонами в шапці сайту або надсилайте нам фото. Наші експерти допоможуть оцінити та продати срібну монету в Рівному, Дубно, Буську, Луцьку і по всій Україні без виїзду, безпечно та швидко. Скупка монет зі срібла та золота – основний напрямок діяльності наших нумізматів. Дзвоніть якнайшвидше та завантажуйте фото на оцінку!