Продати живопис в Києві, Харкові, Одесі

У даній статті ви дізнаєтеся, як оцінити і продати живопис в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України. Антикварні картини високо цінуються у колекціонерів, але не всі полотна зовні схожі на щось дороге і вишукане. Досить імовірно, що у вас вдома або на горищі лежать старі предмети живопису або графіки, абсолютно непривабливі і пилові. Наш сайт допоможе безкоштовно оцінити старовинну картину по фото, дізнатися її ринкову вартість. Для цього знадобиться зробити кілька фотографій і завантажити їх в розділ оцінка антикваріату онлайн.

Оцінка антикварної живопису

Як же правильно оцінити антикварний живопис? Як дізнатися, що у вас на руках рідкісний коштовний предмет, а не дешевий старий малюнок-репродукція? Щоб дізнатися ринкову вартість живопису, графіки експерти визначають час написання картини (більше 50 років тому вже вважається антикваріатом). Існує думка, що антикварний живопис – щось давнє з XVI століття, але навіть радянські предмети вже вважаються цінними для колекціонерів. Потім оцінюється стан, в якому предмет зберігся (збереження), потреба в реставрації, авторство, стиль, жанр та інші мистецтвознавчі параметри полотна. Продати живопис XX століття, графіку до 1917 року можна за велику суму.

Оцінка антикварної живопису також враховує матеріал, на якому написана картина, і фарби. Картон з часом стає старим і погано зберігається, а полотно більш довговічний. Таким чином продати картину на полотні маслом можна дорожче, ніж акварельний на картоні.

Оцінити старовинний живопис важливо з урахуванням її габаритів, кінцевої реалізації художньої ідеї. Комп’ютер відтворює та унікальність мають також важливе значення для встановлення ціни. Одиничні екземпляри складних робіт, які проблематично скопіювати, стоять набагато більше популярних «тиражних» витворів мистецтва.

Кому продати старовинний живопис в Києві, Харкові, Одесі

Обивателям складно уявити, як правильно оцінити і кому продати старовинний живопис в Києві, Харкові, Одесі, особливо якщо на руках випадково опинилася дійсно давня і рідкісна річ. У цьому питанні вам посприяє компанія «Антікінфо”, надсилайте їх e-mail або телефонуйте за контактними номерами телефонів. Скупка антикварної живопису, графіки, старовинних картин – основний напрямок нашої діяльності.