Продати золотий червонець в Києві

Компанія «Антікінфо» спеціалізується на скупці у населення Києва і прилеглих регіонів України монет часів Російської Імперії. Продати золотий червонець в Києві, наприклад, можна за кілька тисяч гривень, а деякі різновиди і за десятки тисяч! Особливо цінуються приватними колекціонерами виконані із золота старовинні монети. Їх вартість визначається з урахуванням певних факторів, включаючи:

  • Наявність дорогоцінного металу.
  • Рідкість пропонованого примірника.
  • Колекційну цінність.
  • Збереження

Захоплюються збиранням люди не скупляться на видачу готівкових коштів за особливо рідкісні і заслуговують на увагу монети. Примітною річчю для продажу представляється золотий червонець, продати який не складає труднощів на сайті нашої компанії. Для докладного консультування фахівцями слід завантажити фото в розміщену форму заявки або особисто відвідати розділи: «Оцінка антикваріату» або «Скупка антикваріату».

Оцінка продаж золотого червонця

За представленою фотографії кваліфікований співробітник без додаткових витрат з боку клієнта здійснює оцінку і набуває її за дорогою ціною. У царській Росії найбільшим номінальним зразком до появи імперіала вважався десятикарбованцевий, завдяки складом та зовнішнім виглядом званий червонцем. Карбування проводилася з золота підвищеної 986 проби масою, що наближається до 3,5 м Інтерес, викликає факт подібності даних показників з угорської грошовою одиницею – золотим дукатом. Найбільш відома рідкісна монета «два червонця» або неповторні 20 руб. в золотому виконанні 1755 р вважаються пробними. Єдиний екземпляр вагою 6,94 г дбайливо зберігається донині. До процедури виявлення оригіналу і реальної ціни доцільно розглянути деякі факти історії. Перші монети даного призначення з’явилися в епоху Петра I згідно проведеної з 1701 р грошової реформи. За свідченнями офіційних джерел, випуск складався з 118 штук. У зв’язку з даною обставиною близько ознайомитися з монетою і потримати її в руках навряд чи в дійсності представляється можливим.

Кому продати золотий червонець в Києві

Не слід поспішати відвідувати ломбард з метою отримання прибутку за монету із золота через занижених розцінок. Якісно оцінити реальну вартість рідкісного екземпляра здатний виключно досвідчений експерт. При зверненні в компанію «Антікінфо» по e-mail 1@antikinfo.com.ua або по телефону можна розраховувати на об’єктивну оцінку царського червінця з отриманням достовірної інформації без втрати грошових ресурсів. А вже продати золотий червонець в Києві ми допоможемо швидко і без праці, якщо підтвердиться оригінальність предмета.