Продати старовинну картину Львiв, Хмельницький, Тернопiль, Iвано-Франкiвськ, ЧернiвцiСкільки коштує антикварна картина? Для наших відвідувачів мі вирішили розповісти, як оцінити старовинну картину, зрозуміти – чи є вона антикваріатом. І, звичайно, вигідно продати старовинну картину у Львові, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях та інших містах України. За допомогою нашого сайту ви легко можете отримати безкоштовну консультацію або оцінку будь-якого предмету антикваріату, для цього достатньо загрузити фотографії в наступні розділи:

Оцінити старовинну картину Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль

Продати старовинну картину Хмельницький, Львів, Чернівці

Які антикварні картини ціняться у колекціонерів

«Антикварна картина» – це старовинний та рідкісний шедевр живопису, що стає об’єктом збиральництва та купівлі-продажу. Таке хобі, як колекціонування картин ще за часів Російської Імперії  започаткували представники дворянства, пізніше багаті купці та підприємці. За часів Радянського Союзу колекціонерів живопису згадували побіжно та лише тих, хто був відомий великими колекціями музейного масштабу. В наші часи оцінити, продати старовинну картину у Львові, Хмельницькому, Тернополі можна заможним колекціонерам за великі гроші.

На антикварні картини ціна формується з різних факторів та тенденцій ринку. Спочатку треба визначити приблизний вік картини, або точну дату, коли вона була написана. Потім враховується фізичний стан (схоронність) предмету, чи потребує картина реставрації, чи не пошкоджені елементи, які неможливо відтворити у первісному вигляді. Також велике значення має ім’я автора, стиль, жанр та унікальність полотна. Деяким власникам вдавалося продати антикварну картину в Івано-Франківську, Чернівцях, Львові за тисячі доларів.

Кому продати старовинну картину Львiв, Хмельницький, Тернопiль, Iвано-Франкiвськ, Чернiвці

Якщо ви є власником стародавніх картин та інших витворів мистецтва, що здаються коштовними, – звертайтеся до нас. Експерти «Антикінфо» допоможуть оцінити, продати антикварну картину у Львові, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях та інших містах України.

Антикварний живопис не є єдиним об’єктом колекціонування та інвестування грошей. Наша компанія із задоволенням допоможе оцінити старовинні монети, нагороди, оцінити и продати старовинні ікони, антикварні меблі, годинники XIX сторіччя та портсигари, церковні та художні книжки минулих сторічь.