Як дорого продати антикваріат в Києві

Компанія «Антікінфо» вітає всіх читачів сайту і клієнтів з Великоднем та бажає вдалих продажів, побільше старовинних скарбів і примноження наявних цінностей. Дійсно, продати антикваріат СРСР в наші дні можна дуже дорого, адже знайдуться поціновувачі радянського шарму, ностальгічною атмосфери. І не дивно, адже вік хрущовських і брежнєвських речей вже наближається до п’ятдесятирічного рубежу, коли предмет стає справжнім антикваріатом. А продати антикваріат в Києві вам завжди допоможе компанія «Антікінфо» – надійний партнер в сфері старовинних цінностей і колекціонування.

Як продати антикваріат в Києві?

Повертаючись від святкових поздоровлень до нашої основної теми, скажімо, що старовинні предмети щороку зростають в ціні, та 2019 рік – не виняток. А що робити, якщо в цей святковий період у вас фінансова криза? Якщо не вистачає грошей на подарунки близьким або на важливі поточні витрати? Виявляється, старовинні речі можна досить дорого продати колекціонерам, фанатіючих від тієї чи іншої категорії раритетів. Так, є фалеристи, що купують ордена і медальки за шалені гроші, а є нумізмати, готові виплатити п’ять-десять тисяч гривень за один лише царський червонець! Тобто продати антикваріат в Києві можна дуже вигідно, особливо якщо річ старовинна і рідкісна (або єдина в своєму роді). Багато хто вважає, що антикваріат – це старовинні автомобілі або картини Пікассо. Але антикваріатом є по суті все, що було виготовлено понад 50 років тому. А колекціонери іноді полюють за старою штучкою з вашої полиці, комори або горища. Як же дізнатися, скільки коштує річ і кому її запропонувати? У цьому питанні вам допоможуть досвідчені експерти «Антікінфо», наша команда прекрасно знає, які предмети користуються попитом на ринку, а які не представляють інтересу зовсім. До речі, тепер можна оцінити антикваріат по фотографіях просто у нас на сайті. Детальніше читайте в розділі ОЦІНКА АНТИКВАРІАТУ В КИЄВІ.

Який антикваріат продати в Києві?

Якщо ви хочете заробити на цьому, продати антикваріат в Києві, то майте на увазі список найбільш затребуваних на сьогодні речей: старовинні ікони до 1917 року, бажано з вінцями, окладами, кіотами та іншою атрибутикою; нагороди Радянського Союзу і Російської імперії (ордена, медалі, жетони, знаки нагрудні, орденські книжки, нагородні свідоцтва та інші документи); срібло 84 проби (столове і ювелірне); монети СРСР і імператорські дореволюційні, картини старовинних художників українського і зарубіжного походження.