Як оцінити та продати старовинну картину Житомир, Коростінь, БердичівЗа умов сучасного ринку антикваріату продати старовинну картину (Житомир, Коростінь, Бердичів та інші міста) дуже просто, як і в інших містах України. У нашій державі дійсно багато фанатів та знавців, збираючих антикварні картини. Це – один з найцікавіших та престижних видів колекціонування. Звичайно, не кожен може дозволити собі таке солідне хобі. Відповідно, люди, що готові придбати шедевр антикварного живопису, можуть віддати за нього чималу суму грошей. Не обовяз’ково на аукціоні, іноді ви можете продати антикварну картину через інтернет до приватної колекції, де отримаєте вигідну пропозицію за непримітне, на перший погляд, полотно.

Ще один варіант – продати антикварну картину на дарунок, адже складно знайти більш розкішний предмет для солідної людини, яка має все. Подібний ексклюзивний дарунок – пам’ятний та коштовний предмет, навіть якщо мова йде про картину невідомого художника.

Оцінка старовинних картин

Наш сайт допомагає безкоштовно оцінити старовинні картини онлайн. Для цього вам знадобиться зробити декілька фотографій предмета на телефон (передня та задня сторони, та крупним планом підпис митця). Далі залишається лише завантажити зображення до розділу оцінка антикваріату по фото, і на протязі доби вам зателефонує наш експерт з реальними пропозиціями щодо викупу та ринкової вартості вашої картини.

Щоб оцінити та продати старовинну картину, треба розумітися на багатьох факторах. Перший і обов’язковий – дата вік предмета. Антикварною вважається картина, що була створена більш, ніж п’ятдесят років тому. Звичайно, чим давніше полотно, тим більшу антикварну цінність воно має. Також варто пам’ятати про художню цінність. Нерідко картини радянських живописців продати вдається дорого. Важливими критеріями оцінки залишаються стиль та сюжет давньої картини, а також присутність унікальних елементів – підпису майстра та інших. Фізичний стан та схоронність предмету живопису прямо впливають на ціну серед колекціонерів.

Скупка антикваріату Житомир, Коростінь, Бердичів

Мета нашого сервісу – скупка антикваріату (Житомир, Коростінь, Бердичів). Нагадуємо, що антикварний живопис – єдина вигідна для продажу категорія предметів. Фахівці «Антикінфо» допоможуть оцінити та продати стародавні ікони, радянські монети да гроші царської Росії, старовинні нагороди, антикварні меблі, золоті кишенькові годинники, дореволюційну порцеляну, церковну атрибутику XIX сторіччя і навіть старовинні предмети побуту. У відповідних розділах нашого веб-сайту ви знайдете вичерпну інформацію.