Як вигідно продати старовинну ікону в Києві? Якщо ви знайшли вдома старовинні ікони, або просто зберігайте їх серед іншої древньої начиння, – не поспішайте позбуватися від них, адже це не тільки пам’ять, а й цінний предмет антикваріату. «Антікінфо» пропонує своїм відвідувачам оцінити, продати старовинні ікони в Києві і області, а також інших містах України. Крім того, ми допоможемо оцінити і продати антикваріат різних епох.

продати старовинну ікону в Києві

Які антикварні ікони цінуються в Україні

В останні роки значно зріс попит на старовинні ікони, антикварну релігійний живопис, мідні та бронзові ікони минулих століть. Антиквари і колекціонери дорого купують такі предмети старовини, тому обивателі намагаються вигідно продати старовинні ікони в Києві і області. Проте, щоб не потрапити в лапи шахраїв, необхідно проявити обережність. Зв’яжіться з нами, експерти-оцінювачі команди «Антікінфо» встановлять справжність старовинної ікони, вік і ступінь збереженості. Потім результати порівняють з каталогами антикваріату, які формуються після закінчення великих аукціонних торгів. Тільки після цього можна об’єктивно оцінити старовинну ікону.

Де оцінити старовинну ікону в Києві

Якщо ви прийняли рішення оцінити антикварну ікону в Києві або області – сміливо звертайтеся до нас. Ви можете отримати безкоштовну консультацію і оцінити антикваріат онлайн у відповідному розділі. Також, ми можемо виїхати до вас, щоб оцінити старовинну ікону або інший предмет антикваріату. Наш багаторічний досвід вкрай корисний для власників старовинних ікон і колекцій антикваріату, які не знають ринкової вартості.

Кому продати старовинну ікону в Києві

Наша компанія також може допомогти продати старовинну ікону в Києві і інших містах Укураїни. Ми можемо розмістити будь-який ваш антикваріат в нашому каталозі на реалізацію, комісія з продажу старовинних предметів невелика – тому з нами завжди вигідно працювати. Допоможемо також продати антикварну картину, старовинні золоті годинники, ордени і медалі СРСР, Російської Імперії.

Якщо вас цікавить скупка антикваріату в Києві – надсилайте фото предметів нам, можливо ми запропонуємо вам серйозні гроші. Допоможемо продати старовинні монети. ікони, хрести, лиття, антикварні ювелірні вироби, старовинні художні вироби з чавуну і бронзи, порцелянові статуетки та інші предмети антикваріату в Києві.